Drewniane

Okna drewniane

Jeśli jesteś osobą, która ceni naturalność i nienaganną estetykę to okna drewniane są idealne właśnie dla Ciebie. Drewno ze względu na swoją elastyczność oraz łatwość obróbki jest uważane za materiał szlachetny. Drewniane okna dają duży komfort, funkcjonalność oraz elegancji wygląd, będąc jednocześnie w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego. Nowoczesne okna drewniane spełniają wymogi i trafiają w gusta klientów, którzy lubią zarówno klasyczne jak i nietypowe okna.

Oferowane przez nas okna drewniane są gwarancją najwyższej jakości na rynku. Do ich produkcji wybieramy drewno pierwszego gatunku, pozbawione sinizny i sęków. Oferujemy szeroką gamę okien o różnych wymiarach i kształtach, wykonywane z trzech gatunków drewna: sosna, meranti i dąb.

Spośród szerokiej gamy okien drewnianych, naszym klientom oferujemy okna posegregowane w czterech liniach:

  • BRONZE – z tradycyjnym profilem sosnowym, dębowym bądź z meranti; eleganckie, komfortowe i niezawodne;
  • SILVER – grubszy profil o czterowarstwowej konstrukcji, niezwykle energooszczędne i zapewniające doskonałe tłumienie dźwięków – stylowe i dostępne w wielu kształtach oraz kolorach,
  • GOLD – innowacyjne okna, które są w pełni kompatybilne z systemami inteligentnego zarządzania budynkiem; otwierają się i zamykają przy wykorzystania pilota, a nawet smartfona, gwarantując wysoką oszczędność energii oraz zaciemnienie szyb przy zbyt dużym nasłonecznieniu.

Wybierając współpracę z nami, stawiają Państwo na doświadczonego partnera, dla którego produkcja okien jest pasją. To dzięki temu możemy zaoferować rewolucyjne rozwiązania dostosowane do realiów XXI wieku.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszych produktach oraz do kontaktu z doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

 

Charakterystyka produktu

Opis produktu 

Tradycyjny, 68 mm grubości profil z sosny, meranti lub dębu (na zamówienie inne gatunki drewna), charakteryzuje się estetyką formy i gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

Trójwarstwowe klejenie, selekcjonowane drewno oraz impregnacja i trzykrotne lakierowanie farbami ekologicznymi dają gwarancję zadowolenia z użytkowania.

Klasyczny, elegancki wygląd okna z drewna sprawia, że okna Plus będą ozdobą każdego budynku.

Legenda: opcja standard standard  opcja opcja opcja – za dopłatą

Kolorystyka

Transparentne (kolorowe)

Kolorystyka wg palety RAL

Najchętniej wybierane kolory z palety RAL

* Indywidualna barwa drewna ma istotny wpływ na ostateczny kolor powłoki transparentnej (lazur). Prezentowana paleta kolorów okien i drzwi drewnianych, oklein PVC oraz okładzin aluminiowych ma charakter poglądowy nie może służyć jako wzorzec.

Sugerowana kolorystyka elementów okien drewnianych

78 mm grubości profil wyróżnia się nowoczesnym designem i optymalnymi parametrami użytkowymi. Wykonywany z sosny, meranti lub dębu (na zamówienie inne gatunki drewna).

Sprawdzona czterowarstwowa konstrukcja profilu pokryta jest impregnatem oraz trzema warstwami ekologicznego lakieru, co zwiększa wytrzymałość okien na warunki atmosferyczne.

Możliwe do wykonania niemal w każdym kształcie i dużych rozmiarach spełnią oczekiwania najbardziej kreatywnych inwestorów i architektów.

Masywny, 92 mm grubości profil, klejony warstwowo z wyselekcjonowanego drewna – sosny, meranti lub dębu (na zamówienie inne gatunki drewna) zapewnia ponadprzeciętną stabilność.

Wodorozcieńczalne lakiery przyjazne człowiekowi oraz impregnat w osobnym procesie technologicznym zapewniają długowieczność czterowarstwowego profilu.

W połączeniu z ciepłymi pakietami szybowymi oraz inteligentnymi okuciami uzyskujemy okno o jednym z najwyższych parametrów termicznych dostępnych na rynku.