Rolety wewnętrzne

ROLETKI MATERIAŁOWE W KASETKACH

Kasetki oraz prowadnice wykonane są z aluminium, lakierowane w dwóch podstawowych kolorach: białym i brązowym. Istnieje możliwość wykonania kasety i prowadnic w okleinach drewnopodobnych. Bardzo bogata gama kolorystyczna materiałów, pozwala na idealne dopasowanie koloru tkaniny do istniejącego wnętrza.

ROLETKI MATERIAŁOWE WOLNOWISZĄCE

Roletki wolnowiszące to system rolet bez kasetki. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolety na skrzydle okiennym. Istnieje możliwość zamontowania roletki nad wneką okienną. Tkanina wówczas zakrywa całe okno.
Dolna belka obciążająca tkaninę roletki może zostać dodatkowo wyposażona w ozdobną falbankę.

ŻALUZJE PIONOWE

Vertikale to najpowszechniej stosowany system żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Stanowią również ciekawą alternatywę dla żaluzji poziomych, będąc zarazem bardzo dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrza. Istnieje możliwość wykonania vertikali skośnych, które idealnie nadają się do przesłonięcia nietypowych okien.

ŻALUZJE PANELOWE

Żaluzje panelowe zwane również storami japońskimi idealnie nadają się do przesłonięcia dużych powierzchni okien. Żaluzje japońskie są wykonane z pionowych pasów o szerokości 50 -100 cm, poruszających się po szynie z torami w ilości od 2 do 5.

MOSKITIERY RAMOWE

nadają się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane. Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna, czy rolety zewnętrznej.
Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane.

ŻALUZJIE POZIOME ALUMINIOWE

Żaluzje poziome od dawna stanowią praktyczny i funkcjonalny sposób osłon okiennych. Pozwalają sterować dopływem światła przez odpowiednie ustawienie lamel. Poziome lamele wykonane są z lakierowanego aluminium o szerokości 16 mm i 25 mm.

ŻALUZJE POZIOME DREWNIANE

Żaluzje drewniane wykonane są z wysokiej jakości drewna egzotycznego. Zatrzaskowe mechanizmy hamulca i pokrętła wkomponowane są w górną rynnę. Drabinki i sznurki barwione są w kolorach zbliżonych do koloru lamel.

ŻALUZJE PANELOWE

Żaluzje panelowe zwane również storami japońskimi idealnie nadają się do przesłonięcia dużych powierzchni okien. Żaluzje japońskie są wykonane z pionowych pasów o szerokości 50 -100 cm, poruszających się po szynie z torami w ilości od 2 do 5.

ŻALUZJE PLISOWANE

Plisy stanowią bardzo ciekawą oprawę okna. Mają zastosowanie tam, gdzie inne typy osłon okiennych nie zawsze zdają egzamin. Plisy są idealnym rozwiązaniem do zimowych ogrodów, szklanych skomplikowanych konstrukcji dachowych, przeszklonych sufitów, świetlików oraz okien o nietypowych kształtach (wielokąt, trapez, trójkąt, półkole, owal). Istnieje możliwość zamontowania plis w pionie, poziomie jaki i ukośnie. Zaleta tego typu żaluzji jest możliwość zsuwania zarówno od dołu jak i od góry.