Rolety zewnętrzne

ROLETY NADSTAWNE

System nadstawny rolety stosowany jest wyłącznie na etapie montażu w nowym budownictwie oraz przy modernizacji budynków już istniejących. Cechą charakterystyczną rolety nadstawnej jest możliwość zabudowy skrzynki od zewnątrz oraz od wewnątrz (od czoła) pomieszczenia. Skrzynka oraz prowadnice wykonane są z PCV, natomiast pancerz z aluminium (wypełniony jest bezfreonową pianką poliuretanową).
Rolety nadstawne dostosowane są do wszystkich rodzajów profili okiennych a możliwość okleinowania skrzynki i prowadnic pozwala na idealne ich dopasowanie do stolarki okiennej.

ROLETY ELEWACYJNE – STANDARD

Rolety zewnętrzne przeznaczone są do montażu w budynkach już istniejących. Roleta zwija się do skrzynki aluminiowej mocowanej na ścianie (nad nadprożem) lub w ościeży. Skrzynka, prowadnice i pancerz wykonane są z aluminium. Pancerz wypełniony jest pianką poliuretanową.     Szeroki wybór kolorów pozwala na efektowne wykończenie elewacji. W systemie tym oferujemy do wyboru dwa rodzaje skrzynek: standardowe (kwadratowe), półowalne oraz owalne.

INTERMO

System rolet intermo przeznaczony jest do zastosowania przede wszystkim w nowo powstających budynkach, ale także w obiektach już istniejących (niezbędne jest wówczas dokonanie zmian w nadprożu). Skrzynka, prowadnice oraz pancerz wykonane są w aluminium. Pancerz wypełniony pianką poliuretanową. Zaletą tego systemu rolet jest możliwość otynkowania skrzynki. Ponadto elementy podtynkowe systemu Intermo nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża – dlatego też nie naruszają bilansu energetycznego obiektu

Partnerzy: